Basın Bültenleri

DYO’DAN 2 BİN 500 ÇOCUĞA BİLİM VE SANATI SEVDİREN “DYO TEKNO SANAT SETİ”

Yarınlar İçin Değer kss projesi kapsamında “Öğrenmeye Değer” eğitimlerine bu yıl da devam eden DYO, Mayıs ayında Türkiye genelinde 2 bin 500 ilkokul öğrencisine ulaştı. Çocukların bilim ve sanata olan ilgisini artırmayı hedefleyen DYO, çocuklara Twin Robotik iş birliği ile geliştirilen DYO Tekno Sanat Setleri’ni hediye etti

Kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle Türkiye’nin geleceğine katkı sağlamayı hedefleyen DYO, “Yarınlar İçin Değer” kss projesi kapsamında sürdürdüğü “Öğrenmeye Değer” temasıyla eğitim hayatını da renklendiriyor. 2 bin 500 ilkokul öğrencisine DYO Tekno Sanat Seti hediye ederek çocukların bilim ve sanata olan ilgisini artırmayı, gelecekte yapabilecekleri işler ile ilgili bilim ve sanatı içeren güzel hayaller kurmalarına destek olmayı amaçlıyor.

“Yarınlar için Değer” Projesi ile Eğitime Büyük Destek

DYO’nun renkleri okul başarısını yüzde 25 artıracak.
Boya sektörünün lider markası DYO, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi “Yarınlar İçin Değer” ile hayata değer katıyor. Sürdürülebilirlik ilkeleri gözetilerek tasarlanan “Yarınlar İçin Değer” Projesi; “Öğrenmeye Değer”, “Ustalığa Değer” ve “Okullara Değer” olmak üzere üç farklı başlıkta hayata geçirildi. Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki Yeterlilik Kurumu ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ile işbirliği yapılan proje kapsamında, Türkiye’de ilk kez okul boyama standartları bilimsel bir yaklaşım ile belirlendi.

Müşterilerimizin http://www.dyo.com.tr adresindeki web sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda belirtilen Gizlilik Kullanım Koşulları benimsenmiştir. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.


DYO A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri, müşterileri tarafından sunulan verileri yasal zorunluluklar (örneğin bir mahkeme kararı ile talep edilmesi hali) dışında açıklamaz, üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ve/veya hiçbir şekilde kullandırmaz. DYO A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri bu bilgileri aşağıdaki ve benzeri amaçlar için yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanacaktır:


Bilgilere sadece yetkili DYO A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirket personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Ancak DYO A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketlerinin kusuru olmaksızın bu bilgilere üçüncü kişilerin erişimi nedeniyle doğacak zararlardan DYO A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri sorumlu olmaz.


DYO A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri, sitelerindeki bağlantılar aracılığıyla müşterilerin gideceği diğer sitelerin, DYO A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri'nin Gizlilik ve Kullanım Koşulları’na uyacağını garanti etmez.


Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait kullanım şartları geçerlidir. Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan DYO A.Ş. sorumlu değildir.


Müşteriler, verilecek tüm siparişlerin DYO A.Ş.’nin kabulüne bağlı olduğunu, kabul edilemeyen siparişler de dahil olmak üzere her ne sebeple olursa olsun karşılanmayan siparişler nedeniyle DYO A.Ş.’nin sorumlu olmayacağını peşinen kabul ederler.


Sitemizden doğrudan veya dolaylı olarak kullanılan öğeler dahil Sitemiz üzerinden sağlanan bilgiler ve içerikle ilgili olarak açıkça veya dolaylı olarak garanti vermeyiz; hiçbir taahhütte veya beyanda bulunmayız. Siteye gönderilen yorum ve bilgilerin güvenilmesi gereken tavsiye niteliğinde olması amaçlanmamaktadır. Sitedeki yanlışlardan veya kusurlardan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz ve Sitede yer alan bilgi ve görüşler temelindeki kararlar sadece Müşteri’nin sorumluluğundadır.


Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (DYO A.Ş. ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları DYO A.Ş.‘ye aittir. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. DYO A.Ş.’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.


Müşteriler Üyelik sistemi kullanılması durumunda DYO A.Ş. tarafından kendilerine verilen kullanıcı adı veya kayıtlı e-posta adresiyle yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisinin sorumlu olduğunu ve DYO A.Ş.’de oluşturulmuş her bir Kullanıcı adı için yalnızca bir adet e-posta tanımlanabileceğini, tanımlanan e-posta adresinin değiştirilemeyeceğini, yeni bir e-posta adresinin ancak “Sitemiz” üzerinde yeni bir kullanıcı oluşturulması halinde tanımlanılabileceğini kabul ederler.


Üyelik sistemi kullanılması durumunda şifre sadece ilgili kullanıcının bilgisi dahilindedir. Kullanıcı şifresi unutulduğu takdirde DYO A.Ş., talep üzerine kullanıcının kayıtlı e-posta adresine yeni şifre oluşturabilmek için bir bağlantı gönderecektir. Şifrenin belirlenmesi ve korunması tamamıyla kullanıcının kendi sorumluluğundadır ve DYO A.Ş. şifre kullanımından doğacak sorunlardan ve/veya oluşabilecek zararlardan sorumlu değildir.


DYO A.Ş. herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Bu nedenle DYO A.Ş.’nin kullanıcılarına veya üçüncü kişilere karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.


DYO A.Ş. kullanıcıların sistemden yararlanmaları sırasında ortamda bulunduracakları dosyaların, mesajların bazılarını veya tamamını uygun göreceği periyotlarla yedekleme ve silme yetkisine sahiptir. Yedekleme ve silme işlemlerinden dolayı DYO A.Ş. sorumlu tutulmayacaktır.


DYO A.Ş., ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu Gizlilik ve Kullanım Koşulları’nın uygulamasında değişiklikler yapabilir, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. Yaptığımız değişikliklerden haberdar olabilmeniz için bu Gizlilik ve Kullanım Şartlarını düzenli olarak kontrol ediniz. Sitemizi kullanmaya devam ediyorsanız bu değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. Bu değişiklikleri kabul etmiyorsanız Sitemizi kullanmamalısınız.


Sitemizin böcek ve/veya virüs içermediğine dair garanti vermeyiz ve beyan veya taahhütte bulunmayız ve uygun virüs kontrol yazılımının kurulmasını sağlamaktan Müşteri sorumludur.


Sitemizle veya Sitemizin, Sitemize bağlantı yapılan web sitelerinin ve gönderilen materyallerin kullanımıyla, kullanılamamasıyla ya da kullanım sonuçlarıyla bağlantılı olarak Müşteri’nin neden olduğu doğrudan, özel, dolaylı ya da tesadüfi zarar veya ziyanlardan DYO A.Ş. ve Yaşar Topluluğu Şirketleri sorumlu tutulamaz.


Ek bilgi almak istediğiniz konularda +90 232 328 08 80 numaralı telefonumuzdan veya info@dyo.com.tr eposta adresinden DYO A.Ş. ‘ye danışabilirsiniz.